Home » Новини Львова » В Мостиськах суд відпустив чоловіка, який зламав руку дівчинці

В Мостиськах суд відпустив чоловіка, який зламав руку дівчинці

В Мостиськах суд відпустив чоловіка, який зламав руку дівчинціУ Мостиськах суд звільнив від відбування покарання людини, який зламав руку малолітньої дівчинки. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Подія трапилася 12 лютого 2018 року у с. Кривяки, Мостиського району Львівської області. Під час словесної перепалки з малолітньою донькою своєї співмешканки обвинувачений вхопив її обома руками за руки та силою викрутив їх назад. Як наслідок, дівчинка отримала закритий косий перелом нижньої третини правого плеча.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю, у вчиненому щиро розкаявся та просив суд його суворо не карати.

Мостиський районний суд Львівської області в складі вирішив, що виправлення обвинуваченого можливе шляхом застосування до нього покарання у виді обмеження волі, але без відбуття такого, надавши йому випробувальний термін. Тому засудив за ч.1 ст.122 КК України до обмеження волі строком на два роки. Проте звільнив від відбування призначеного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк один рік.

Цей допис уже прочитано 419 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: