Home » Новини України » Віктор Медведчук обговорив з Президентом Росії звільнення українських моряків.

Віктор Медведчук обговорив з Президентом Росії звільнення українських моряків.

Сам інцидент у Керченській протоці Володимир Путін знову назвав провокацією.

 

Віктор Медведчук обговорив з Президентом Росії звільнення українських моряків.Видання “ВВС Україна” повідомляє, що відомий український політик (переважно, за часів президентства Леоніда Кучми) Віктор Медведчук зустрічався у Москві з Володимиром Путіним для обговорення питання звільнення українських моряків.

“Стосовно обміну, ми займались увесь час… Пан Медведчук за дорученням Порошенка це робив. І нещодавно зовсім приїжджав до Москви і ставив питання про звільнення українських військових, затриманих у Керченській протоці, вірніше у Чорному морі”, – сказав президент РФ під час підсумкової прес-конференції 2018 року.

“Навіщо потрібен нашим українським партнерам такий розвиток подій? Зрозуміло. Там вибори й потрібно загострювати, аби підняти рейтинг одного з претендентів на посаду президента. Тут я маю на увазі чинного президента, чинну владу”, – відзначив російський президент.

Варто також зазначити, що Віктор Медведчук є хрещеним батьком доньки Володимира Путіна.

Нагадаємо, що нещодавно “Українська правда” повідомляла про неодноразові зустрічі Президента України Петра Порошенка та Віктора Медведчука. В британському парламенті зацікавилися такими зустрічами, один з депутатів заявив, що “Порошенко фліртує із воєнним станом” і закликав міністра закордонних справ Великої Британії запевнити британський парламент у тому, що “зв’язки між президентом України та людиною Владіміра Путіна Віктором Медведчуком будуть повністю розслідувані та розкриті.”

Фото: Getty Images

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм!

Цей допис уже прочитано 248 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress balloons powered by nksnow
%d блогерам подобається це: