В Галицькому районі планують побудувати транспортне кільце

У Львові обговорять детальний план території в районі вул. І. Свєнціцького, вул. Ю. Мушака, вул. Дібровної, вул. І. Франка, де, зокрема, планують побудувати транспортне кільце.

Про це повідомляє інформаційний портал депутатів Львівської міської ради, пише  “Status quo”.

24 січня 2018 року відбудеться зустріч з головним архітектором проекту детального плану території в районі вул. І. Свєнціцького, вул. Ю. Мушака, вул. Дібровної, вул. І. Франка у м. Львові. У проекті опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території орієнтовною площею 4,0 га. Розрахунковий термін реалізації ДПТ – 10 років, в тому числі  1 –ша черга – 3-7 років.

Як повідомив головний архітектор проекту Петро Крупа, у детальному плані передбачається впорядкування території католицького університету та частини земельної ділянки для влаштування спортивного майданчика.

“Також заплановане впорядкування червоних ліній в межах транспортної розв’язки на перетині вул. Стуса, вул. Дніпрової, вул. Мушака для того, щоб максимально врахувати існуючу забудову. Крім цього, передбачається впорядкування червоних ліній в районі 4-ї міської лікарні, що  дасть змогу провести реконструкцію головного корпусу лікарні”.   

Враховуючи розташування ділянки в межах історичного ареалу міста на дану територію поширюється  принцип регенерації середовища. Конкретним рішенням на ділянці ДПТ є збереження пам’ятки архітектури Богословська академія, вул. Свєнціцького, 17; розроблення та погодження у встановленому порядку проекту охоронної зони пам’ятки.

Як йдеться у пояснювальній записці, в детальному плані території  передбачена  комплексна реконструкція, яка  передбачає першочергові та перспективні заходи розвитку вуличної мережі в даному районі.

До першочергових заходів відносяться: будівництво транспортної розв’язки в одному рівні типу “кільце” на перетині вул. Мушака та Дібровної, зменшення червоних ліній вул. Мушак, до 15 м, з розробкою відповідного профілю і встановлення лінії регулювання забудови на відстані 2м; та 2,5 м.

Місце проведення обговорення: великий сесійний зал Львівської міської ради (м. Львів, пл. Ринок,1). Початок о 18.00.

Цей допис уже прочитано 1020 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: