Home » Новини України » Відтепер дозвіл на перепланування квартири не потрібен.

Відтепер дозвіл на перепланування квартири не потрібен.

Кабмін розширив перелік будівельних робіт, які не потребують документів для їх виконання,

Відтепер дозвіл на перепланування квартири не потрібен.

Про це повідомляє портал “Твій Медіа Бро” з посиланням на прес-службу Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіонбуд).

“У цьому році ми ініціювали розширення цього переліку. Зокрема, якщо раніше для перепланування квартири обов’язково потрібно було отримувати дозвіл ДАБІ, то тепер такі роботи, якщо немає втручання в несучі конструкції, не вимагають цих документів”, – йдеться у повідомленні на сайті Міністерства.

Як роботи тепер не потребують дозволів?

  • переобладнання та перепланування житлового приміщення, перенесення стін в своїй квартирі (раніше потрібно було отримувати дозвіл Державної архітектурно-будівельної інспекції України, чекати на нього 3-6 місяців);
  • перепланування або переоснащення (без втручання в огороджувальні та тримальні конструкції) торговельних залів ТРЦ, офісних приміщень бізнес-центрів, та інших об’єктів, що за класом наслідків належать до СС2 та СС3.

Такі зміни можна робити без дозволу лише у випадку, коли немає втручання в несучі конструкції або інженерні системи загального користування.

Фото: Вікна

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм

 

Цей допис уже прочитано 109 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: