Home » Новини Львова » Відмовилась писати заяву: в ЛОДА не можуть звільнити Ірину Микичак

Відмовилась писати заяву: в ЛОДА не можуть звільнити Ірину Микичак

Керівництво Львівської ОДА вирішило звільнити з посади директорку департаменту охорони здоров’я Ірину Микичак. Їй вже озвучили вимогу написати заяву на звільнення. Про це ZAXID.NET підтвердило надійне джерело у Львівській ОДА.

У керівництві ОДА вважають, що Ірина Микичак перевищила свої повноваження щодо подачі за своїм підписом проектів рішень у Львівську облраду та їх відкликання. Зокрема, вирішальну роль відіграв негативний суспільний резонанс щодо реорганізації дитячих лікарень. Йдеться про ініціативу Ірини Микичак реорганізувати Львівську обласну дитячу клінічну лікарню ОХМАТДИТ через приєднання її до Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

Відмовилась писати заяву: в ЛОДА не можуть звільнити Ірину Микичак

Також відомо, що Ірина Микичак відмовилася писати заяву на звільнення.

Як повідомлялося раніше, ініціатива щодо ліквідації Львівської обласної дитячої клінічної лікарні ОХМАТДИТ через приєднання її до Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру викликала суспільний резонанс. Разом із тим, медична комісія обласної ради підтримала таке об’єднання. Цей крок, як стверджували члени комісії, обумовлений зміною принципів фінансування і необхідністю концентрації медичної допомоги. Ініціатором об’єднання двох дитячих лікарень став департамент охорони здоров’я ЛОДА.

Згодом голова ЛОДА Маркіян Мальський відкликав проект рішення про об’єднання згаданих двох дитячих лікарень у Львові. Проте, 29 жовтня представники медичних колектів та батьки дітей пікетували Львівську облраду, протестуючи проти ліквідації ОХМАТДИТу, а також Львівського обласного дитячого психоневрологічного диспансеру, оскільки відповідні проекти рішень і далі були оприлюднені на сайті обласної ради.

Ірина Микичак очолює департамент охорони здоров’я ЛОДА з квітня 2017 року. Пише ZAXID.NET

Цей допис уже прочитано 127 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: