Home » Новини Львова » Від сьогодні площу Двірцеву повністю перекриють на ремонт, трамваї не курсуватимуть

Від сьогодні площу Двірцеву повністю перекриють на ремонт, трамваї не курсуватимуть

Від сьогодні, 13 травня, розпочинається третій етап реконструкції площі Двірцевої, відповідно вулицю Чернівецьку перекриють для руху трамваїв до кінця року.

Кінцеву зупинку трамвайних маршрутів № 1, № 4, № 6 та № 9 із залізничного вокзалу перемістили до ТРЦ «Скриня», де на вулиці Городоцькій мали облаштувати тимчасові зупинки. 

Нагадаємо, що площу Двірцеву почали реконструювати 1 березня.

З 31 березня Львівська філія АТ «Укрзалізниця» ввела додаткові зупинки на станції «Підзамче» для 53 поїздів, аби розвантажити головний залізничний вокзал на час реконструкції Двірцевої. Крім цього, деякі регіональні потяги відправляються від приміського вокзалу, а поїзди №605/606 Львів – Рахів – Львів мають додаткову зупинку на станціях Персенківка та Сихів.

ФОТО: АНДРІЙ БІЛИЙ / FACEBOOK

 

Від сьогодні площу Двірцеву повністю перекриють на ремонт, трамваї не курсуватимуть   Від сьогодні площу Двірцеву повністю перекриють на ремонт, трамваї не курсуватимуть Від сьогодні площу Двірцеву повністю перекриють на ремонт, трамваї не курсуватимуть   Від сьогодні площу Двірцеву повністю перекриють на ремонт, трамваї не курсуватимуть

Цей допис уже прочитано 288 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: