Home » Новини Львова » Від сьогодні ЛКП «Лев» закривають на 60-денний карантин

Від сьогодні ЛКП «Лев» закривають на 60-денний карантин

До 15 липня ЛКП «Лев» закривають на карантин. Про це повідомила директор комунального підприємства Оксана Кошак, оскільки згідно з чинним законодавством України, зокрема інструкції щодо боротьби з поширенням сказу, ЛКП «Лев» 60 днів перебуватиме на карантині, з огляду на нещодавній випадок перебування на території підприємства інфікованої собаки.

“Цих 60 днів не буде змоги ні завозити ні вивозити тварин на підприємство. Усі тварини, які у нас були — собаки і коти, залишаються під наглядом наших ветеринарів.

Карантин робимо, щоб переконатися, що не відбулося перехресного зараження інших тварин цим захворюванням. Всі тварини, які були на підприємстві не контактували з цим собакою, але все одно, щоб виключити таку можливість, треба обов’язково перетримати 60 днів на карантині.”

Натомість власників собаки, у якого було виявлено сказ, розшукують і просять усіх, кому відома будь-яка інформація, обов’язково повідомити, щоб уберегти цих людей від небезпеки можливого зараження. А усіх власників домашніх тварин закликають провакцинувати своїх улюбленців від сказу.

Цей допис уже прочитано 118 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: