Home » Світ » Від поліції в Україні втік засновник іноземної наркоімперії

Від поліції в Україні втік засновник іноземної наркоімперії

Правоохоронні органи України працюють над затриманням засновника найбільшої віртуальної мережі поширення марихуани Telegrass, ізраїльтянина Амоса Дов Сільвера.

Як повідомляє Times of Israel, вранці 16 серпня після того, як  Верховний суд України схвалив поданий ізраїльською владою запит про видачу злочинця, Сільвер втік від українських поліцейських перед своєю екстрадицією на батьківщину, пише “Сьогодні”.

За даними ізраїльських ЗМІ, Сільвер зник в аеропорту “Бориспіль” незадовго до посадки на літак в Тель-Авів – відразу ж після того, як з нього зняли електронний браслет, щоб чоловік міг пройти через металошукач. Останнбого разу його бачили, коли він проходив через відділ duty free.

“Дана особа паспортний контроль у Міжнародному аеропорту “Бориспіль” не проходила, на лінії паспортного контролю не з’являлася і в якому місці зникла – прикордонникам невідомо”, – заявив у коментарі сайту “Сегодня” керівник прес-служби Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

За даними ізраїльського видання Haaretz, злочинця мав супроводжувати співробітник ізраїльських правоохоронних органів, але офіцер запізнився на рейс до Києва.

Ізраїльська влада закидають Амосу Дов Сильверу низку злочинів, зокрема незаконний обіг і зберігання наркотиків, перешкоджання правосуддю, а також ухиляння від сплати податків і відмивання грошей.

Цей допис уже прочитано 52 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: