В Брюсселі великий протест фермерів, вони кидали в поліцію пляшки та яйця

Приблизно 900 тракторів були розташовані в центрі Брюсселя, блокуючи рух і створюючи транспортний хаос. Поліція вживала водометів у відповідь на дії аграріїв, які кидали у них пляшки та яйця.

У Мадриді також відбулася акція протесту, де фермери з усієї Іспанії висловили свою незгоду щодо бюрократичних труднощів та змін до Спільної сільськогосподарської політики Євросоюзу. Вони закликали скоротити бюрократію та скасувати деякі непопулярні зміни.

Міністри сільського господарства зібрались у штаб-квартирі Європейської комісії для обговорення нових пропозицій ЄС, спрямованих на полегшення тиску на фермерів. Серед запропонованих заходів − скорочення перевірок та можливість звільнення малих ферм від деяких екологічних стандартів.

Як повідомляє Bloomberg, фермери намагалися прорвати поліцейські бар’єри, в околицях головних офісів Євросоюзу в Брюсселі, вимагаючи більшої підтримки від спільноти.

Це вже другий значний протест у Брюсселі за останні тижні, коли фермери висловлюють своє невдоволення бюрократичними обмеженнями, торговельними угодами, кліматичними правилами та невдоволенням щодо заходів, спрямованих на підтримку України у продажу зернових культур.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: