В Аргентині обрали нового президента: його плани і погляди щодо України

Аргентина обрала нового президента – правого лібертаріанця Хав’єра Мілея, який отримав підтримку 56% голосів. Мілей обіцяє виправити економіку, постраждалу від тризначної інфляції, рецесії і зростаючої бідності. Про це повідомляє Reuters.

Мілей планує провести економічну шокову терапію, включаючи закриття центрального банку і відмову від песо. Він також виступає за скорочення витрат. Президент обіцяє вирішити проблеми інфляції, безробіття та бідності.

Мілей отримав підтримку серед молоді, яка виросла в умовах економічних криз. Перемога Мілея змінює політичний ландшафт Аргентини і може вплинути на торгівлю зерном, літієм та вуглеводнями.

Новий президент висловив підтримку Україні та планує відмовитися від зв’язків із Росією, Китаєм та Бразилією. Його перемогу привітав колишній президент США Дональд Трамп, а президент Бразилії Луїс Інасіо Лула да Сілва побажав успіхів.

Попри підтримку, Мілею доведеться вирішувати величезні економічні виклики, такі як порожня скарбниця, борг перед МВФ, інфляція та контроль за рухом капіталу.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: