Управління транспорту ЛМР спростувало інформацію про скасування пільг на проїзд пенсіонерам.

17-го січня у львівських маршрутках з’явилися повідомлення, що буде частково скасовано пільгу для проїзду пенсіонерів.

Сьогодні у львівських маршрутках з’явилися повідомлення, що буде частково скасовано пільгу для проїзду пенсіонерів. Як повідомили в управлінні транспорту ЛМР, жодних офіційних звернень чи попереджень від перевізників з цього приводу в управління не надходило, – про це пише прес-служба Львівської міської ради.

«На сьогодні жодних змін щодо скасування пільг для проїзду пенсіонерів у міському транспорті загального користування не приймалося. Маємо інформацію, що в окремих салонах автобусів з’явилися оголошення про часткове скасування пільги для пенсіонерів з кінця січня. Очевидно, мова йде про те, щоб пенсіонери платили 50% від вартості, як було прийнято в області. Однак, до нас жодних офіційних звернень від перевізників не надходило з попередженням, що будуть якісь зміни щодо оплати пільговиків. Навпаки, у нас в договорі з перевізниками передбачено, що вони надають пільги усім категоріям відповідно до чинного законодавства. Щодо пільги пенсіонерів – то це є Постанова Кабінету Міністрів. Усі решта пільгові категорії, яких більше 20-ти, передбачені Законами України. Тому перевізники посилаються на це. Оскільки це юридичне питання, ми будемо його вивчати», – розповів заступник начальника управління транспорту ЛМР Ігор Собенко.

За його словами, останні роки перевізники не отримували в повному обсязі відшкодування за перевезення пільговиків. За підрахунками перевізники отримували лише 10-15% від потреби. Спочатку ці кошти надходили з державного бюджету, а останні два роки їх передали на фінансування місту. А це великий тягар для міського бюджету.

Фото: Vgorode.ua

 

Цей допис уже прочитано 1096 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: