УЛЮБЛЕНИЙ ТОРГОВИЙ ЦЕНТР ЛЬВІВ’ЯН: незалежне дослідження.

Відеосюжет про те, який торговий центр Львова найбільше подобається мешканцям та гостям міста.

Прогулятися площею Ринок, зробити декілька фотокадрів на фоні Оперного театру, помилуватися панорамою старого міста з висоти ратуші, випити запашної свіжозмеленої кави… І тоді, коли програма-мінімум під час поїздки до Львова виконана, приходить час для шопінгу та розваг!

Різноманітність – ось що перше спадає на думку, коли розпочинається розмова про закупи та всілякі розваги у Львові. Місто просто майорить різними магазинами, бутіками, крамничками, де кожен може знайти те, що припаде йому до душі та не покусає його гаманець своєю космічною ціною. Протягом трьох днів ми проводили опитування серед жителів Львова у соціальній мережі Facebook та просто неба, на вулицях міста, про те, як часто вони роблять різноманітні покупки і де саме? Звичайно, що більшість відповідали, що на закупи їздять до торгових центрів, а також, що такі місця є чудовою ідеєю провести свій вільний час, адже зазвичай, окрім бутіків одягу, клієнтам пропонується великий вибір розваг, наприклад, кінотеатр, ковзанка, різноманітні дитячі ігрові комплекси та інше.

Найбільшу перевагу львів’яни віддають тим торговим центрам, які мають зручне місцерозташування. Запитавши людей посеред вулиць, ми виявили, що найчастіше львів’яни відвідують торговий центр, який розташований у центральній частині міста під назвою “Форум”, що на вул. Під Дубом, 7а. Друге місце у нашому соціальному опитуванні посів торговий центр “Кінг Крос Леополіс”, що на вул. Стрийська, 30 (с. Сокільники).

Варто зазначити, що саме за “Кінг Крос” проголосувало більшість людей у Facebook – 41%. Учасники “живого” опитування розповіли, що це місце приваблює їх кількістю магазинів, великим асортиментом вибору товарів та послуг, а також тим, що там є багато, чим здивувати свого малюка, зокрема, це розваги для дітей, кафе та ресторани, де можна смачно та недорого поїсти, а також бутіки із якісним дитячим одягом та іграшками. Проте “Форум Львів” “недалеко втік” зі своїми 39%.  На третьому місці онлайн-опитування – “Вікторія Гарденс” (14%).

Про те, яким іншим торговим центрам надають перевагу львів’яни та чому– дивіться у нашому сюжеті.

 

Відео: Віталія Вертелецька

Цей допис уже прочитано 1363 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: