Home » Новини Львова » “Укравтодор” відремонтує дорогу зі Львова до Умані у 2019 році

“Укравтодор” відремонтує дорогу зі Львова до Умані у 2019 році

Цього року буде завершено роботи на ділянці Львів – Умань у Хмельницькій, Вінницькій та Черкаській областях. 

Державне агентство автомобільних доріг України цього року продовжить роботи на пріоритетному проекті – GO Highway, на який за окремою бюджетною програмою передбачено 4 мільярди гривень. Загалом на цьому об’єкті 2019 року планується відремонтувати понад 108 кілометрів доріг. Про це повідомляє прес-служба “Укравтодору”.

Отже, вже до кінця поточного року можна буде дістатися сучасною європейською дорогою від Львова до Умані.

Керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак: «Ми поступового виконуємо усі плани, передбачені стратегією розвитку галузі на 5 років. Перший етап реалізації проекту GO Highway буде завершено вже до кінця 2020 року, що дозволить забезпечити якісний проїзд європейською дорогою від Львова до Одеси. З 2020 року розпочинаємо другий етап реконструкції і нового будівництва, в рамках якого заплановано будівництво першої концесійної дороги Краківець-Львів».

З 2020 року заплановано розпочати другий етап цього проекту. У межах його реалізації буде проведено реконструкцію з розширенням до 4 смуг руху дороги М-09 Львів-Тернопіль до першої категорії та будівництво об’їздів усіх населених пунктів, зокрема, Північної об’їзної дороги Львова та Північної об’їзної дороги Тернополя, будівництво з’єднання М-09 з дорогою М-06 Київ-Чоп біля Золочева. В подальшому – запланована реконструкція з розширенням до 4 смуг руху та нове будівництво об’їздів по всьому коридору. В рамках другого етапу вже будуть залучатися кошти інвесторів та МФО.

До кінця 2019 року планується завершити техніко-економічне обґрунтування, після чого в Укравтодорі будуть готові надати пропозиції для Design&Built проектів. За попередньою оцінкою, для повної реконструкції коридору знадобиться 3-5 років.

Транснаціональним транспортним коридором планується з’єднати українські чорноморські порти в Херсоні, Миколаєві та Великій Одесі з польськими портами на Балтійському морі у Гданську та Гдині. В межах України транспортний коридор пройде за маршрутом Львів – Тернопіль – Хмельницький – Вінниця – Умань – Одеса – Миколаїв – Херсон.

Фото: Уніан

"Укравтодор" відремонтує дорогу зі Львова до Умані у 2019 році

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм – https://t.me/lembergnews

Цей допис уже прочитано 187 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: