Український лоцман став жертвою ракетного удару росії на цивільне судно

Український лоцман, який загинув внаслідок ракетного удару росії по цивільному судну під прапором Ліберії, виявився співробітником адміністрації морських портів України. Інцидент стався, коли судно залізало в порт Одеської області, призначене для перевезення залізної руди до Китаю. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Наталія Гуменюк повідомила, що ворог використав ракету Х-31П, спрямовану на узбережжя. Однак ракета влучила безпосередньо в надбудову судна там, де працювала радіолокаційна станція. Таким чином, лоцман загинув, а троє громадян Філіппін отримали поранення.

Гуменюк наголосила, що є факт влучання ракети, але не можна точно визначити ціль ракетного удару.

«Ми не можемо залізти під черепну коробку нікого в цій армії, куди вони спрямовують ці ракети. Ми можемо констатувати за фактом влучання. Цього разу очевидним було те, що ракету спрямували на припортову інфраструктуру, а влучила безпосередньо в судно», — сказала вона.

Нагадаємо, 8 листопада російські окупанти вдарили з авіації ракетою Х-31П в надбудову цивільного судна під прапором Ліберії. Потерпіле судно призначалося для транспортування залізної руди до Китаю.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: