Українські виконавці Alyona Alyona & Jerry Heil виступлять у фіналі “Євробачення” під номером два

10 травня, організатори європейського пісенного конкурсу “Євробачення” оголосили, що представниці України, Alyona Alyona та Jerry Heil, виступатимуть під номером два у фіналі заходу. Фінал відбудеться у шведському місті Мальме вже завтра, 11 травня.

Український дует пройшов до фіналу після успішних виступів у двох півфіналах. Поруч з ними у фіналі змагатимуться ще 25 країн, серед яких Сербія, Португалія, Словенія, Литва, Фінляндія, та інші. До фіналу також автоматично пройшли країни-господарі та переможці минулорічного конкурсу.

Пісня Alyona Alyona & Jerry Heil “Teresa & Maria” є результатом спільної роботи двох талановитих українських виконавиць. Текст пісні містить відсилання до образів матері Терези та Діви Марії. Номер для виступу в фіналі створила відома українська режисерка, номінантка на премію “Ґреммі” за найкраще музичне відео – Таня Муіньо.

Поза музичними досягненнями, український дует має й благодійні плани. Вони планують зібрати 10 мільйонів гривень на відновлення гімназії у Великій Костромці на Дніпропетровщині.

Нагадаємо, Україна вже тричі перемагала на “Євробаченні”: у 2004 році з піснею “Wild Dances” від Руслани, у 2016 році з композицією “1944” від Джамали та у 2022 році з піснею “Stefania” від гурту Kalush Orchestra.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: