Українські водії влаштували протест у Польщі через блокаду кордону

Українські водії, заблоковані в Польщі через акцію протесту місцевих перевізників, відповіли на ситуацію масовим протестом. Близько 30 українських водіїв періодично перекривали пішохідний перехід і, частково, блокували рух автотранспорту в місті Перемишль та прикордонному селі Медика. Про це повідомляє Rmf24.

Протест було влаштовано на автошляху №28 на виїзді з Перемишля у бік кордону і на цій же дорозі – у прикордонній Медиці.

Слід зазначити, що польські перевізники почали свій протест на кордоні 6 листопада з численними вимогами до уряду України. Однією з основних вимог є повернення системи дозволів для українських перевізників, яка була скасована угодою з ЄС до 30 червня 2024 року. Учасники протесту вимагають розриву угоди та відновлення режиму перетину кордону з 1 січня наступного року.

Страйк призвів до повної зупинки руху на трьох прикордонних пунктах пропуску між Польщею та Україною. А саме: “Дорогуськ – Ягодин”, “Корчова – Краківець”, “Гребенне – Рава-Руська”. Черги українських вантажівок на кордоні на декілька десятків кілометрів, а час очікування сягає до 10 днів.

З 23 листопада польські аграрії приєдналися до протесту перевізників та розпочали блокаду руху вантажного транспорту на пункті пропуску “Медика – Шегині” поблизу Перемишля.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: