Українські сили вперше збили російський бомбардувальник Ту-22

Українські сили збили російський стратегічний бомбардувальник Ту-22, відзначивши цю операцію як ‘справді знакову’. Відповідно до повідомлення представника Головного управління розвідки Міноборони Андрія Юсова, літак перебував на відстані близько 300 кілометрів від кордону України, коли його було збито.

Юсов повідомив, що другий літак, який ішов за збитим, змушений був розвернутися, що може свідчити про те, що не всі ракети, призначені для України, були випущені.

“Знищено літак стратегічної авіації противника. Вперше під час виконання бойового завдання власне в повітрі за період повномасштабного вторгнення. Тобто, інший літак, який йшов за ним, був змушений розвернутися. І це означає, що ще низка ракет не була випущена по Україні”, – сказав Юсов.

Тим часом губернатор Ставропольського краюВолодимир Владіміров повідомив про загибель одного з пілотів.

“Отримано уточнені дані щодо події з російським військовим літаком у Червоногвардійському окрузі. На превеликий жаль, третій член екіпажу загинув. Висловлюю співчуття його рідним та близьким. Пошуки четвертого льотчика продовжуються”, – зазначив він.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: