Українські рятувальники повертаються додому після відновлювальних робіт у Словенії

Незважаючи на надзвичайну спеку, втому та віддаленість від рідних домівок, рятувальники щодня віддавалися роботі, спрямованій на допомогу постраждалому народу від катастрофічного паводку. Жителі місцевих громад виявили свою підтримку. Вони піднімали українські прапори, гостинно пригощали рятувальників, а діти давали малюнки як вдячність за їхню невтомну працю. Про це повідомляє ДСНС.

«Сумували за домом, не вистачало сім’ї – це, напевне, найскладніше, що було в роботі», – кажуть рятувальники.

За 17 днів місії, фахівці ДСНС продемонстрували неймовірну витримку та відданість, виконуючи значущу роботу. Вони активно працювали над розбиранням будинків та інфраструктури, постраждалих внаслідок повені. Також було виконано величезний обсяг робіт з розчищення та укріплення річкових берегів: було очищено понад півтори тисячі метрів річкового русла та укріплено близько 1300 метрів берегової лінії. Понад 53 тисячі кубометрів ґрунту, каменю та намулу були переміщені для безпеки житлових будівель.

Українські рятувальники успішно виконали поставлені завдання. Управління цивільного захисту та ліквідації надзвичайних ситуацій Міністерства оборони Республіки Словенія висловило щиру подяку Україні за надану допомогу в усуненні наслідків повені. З гордістю за свою вагому роботу, рятувальники повертаються додому, де їх чекають родини.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: