Українські льотчики вже відпрацьовують удари по наземних та повітряних цілях на винищувачах F-16, – Ігнат

Українські пілоти та інженери активно готуються до переходу на винищувачі F-16. Льотчики вже відпрацьовують тактичні прийоми, зокрема фактично виконують завдання ударів по повітряних і наземних цілях. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на речника Повітряних сил ЗСУ Юрія Ігната в ефірі телемарафону.

“Перехід на F-16 не може бути швидким, як би нам того не хотілося. І так близько пів року – це максимально короткий термін, за який можна перенавчити і льотний склад, і наземний персонал. Взагалі програма підготовки на F-16 мінімальна – це два роки. Україна робить все можливе для того, щоб якомога швидше цей літак з’явився в нашому небі і виконував завдання”, – сказав він.

Льотчики активно працюють над вдосконаленням своїх навичок, відпрацьовуючи тактичні прийоми, які включають в себе завдання ударів по різноманітним цілям. Це важливо для забезпечення ефективності літаків у бойових умовах, адже пілотам необхідно не лише літати, а й ефективно взаємодіяти та контролювати повітряний простір.

Речник також зазначив, що інженери продовжують навчання з обслуговування літаків, включаючи програмування та роботу з високоточною зброєю. Україна також адаптує інфраструктуру на летовищах для ефективного використання F-16.

Раніше оголошено про створення авіаційної коаліції, очолюваної Нідерландами та Данією, для передачі Україні сучасних винищувачів F-16. Наразі Нідерланди готують перші 18 літаків для передачі, а очікується, що Україна отримає щонайменше 24 F-16. Процес передачі літаків відбувається за графіком, і очікується, що вони незабаром з’являться в українському повітряному просторі.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: