Українські фермери привезли до польського кордону трактори, знищені війною

До кордону з Польщею, де вже тривалий час відбуваються протести польських фермерів, привезли горілу сільськогосподарську техніку. Ці машини були знищені російськими окупантами.

Відповідне відео оприлюднив депутат Червоноградської районної ради Олександр Клімов.

Він зазначив, що “це явно виставка української сільськогосподарської техніки, знищеної внаслідок війни”, але чия це ініціатива наразі невідомо.

Техніку підписали табличками із вказівками, з якої вона області та кому належала. На табличках можна бачити логотипи організацій “Всеукраїнська аграрна рада” (ВАР) і SaveUA.

Разом із тим, віцепрем’єр-міністр, міністр розвитку громад, територій та інфаструктури Олександр Кубраков повідомив, що на залізниці у Польщі знову висипали українське зерно з вагонів.

Українські фермери привезли до польського кордону трактори, знищені війною

“Сьогодні вранці на залізничній станції Дорогуськ (Польща) невідомі пошкодили українську сільгосппродукцію. Відкрито три зерновози з ріпаком. Це транзитний вантаж, який прямує до Німеччини (Гамбург). Скажу тільки, що непокарані злочини завжди повертаються. Чи то військова агресія, чи то пошкоджене зерно. Злочинці повинні бути покарані, щоб інші не спокусилися повторити їх”, – наголосив Кубраков.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: