Українська бронетехніка підійшла до останньої лінії оборони рф

За даними Інституту вивчення війни (ISW), українські військові розташували бронетехніку поза останньою лінією оборони росії в Запорізькій області. Цей історичний момент є першим зафіксованим випадком використання бронетехніки ЗСУ поза межами російської трирівневої оборони.

Експерти визначили, що українська бронетехніка перемістилася на південь від російських протитанкових ровів і перешкод типу “Зуби дракона”, що входять до складу трирівневої оборони. Українські захисники вступили в обмежений бій безпосередньо на захід від Вербового.

Американські аналітики стверджують, що такі дії ЗСУ вказують на успіх української армії в цьому конфлікті.

«Здатність українських військ перекинути бронетехніку до найпотужніших російських оборонних рубежів, призначених для їхньої зупинки, і прорвати їх, а також керувати цією технікою поблизу підготовлених російських оборонних позицій є важливою ознакою прогресу в українському контрнаступі», − йдеться в повідомленні.

Проте варто зауважити, що поки що рано стверджувати, що Збройні Сили України повністю прорвали цю оборонну лінію військ російської федерації. Ситуація на передовій залишається надзвичайно складною.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: