Україні доведеться обирати, за які території вести боротьбу далі, якщо США не дадуть допомогу

У разі відмови Сенату Сполучених Штатів в наданні допомоги Україні на суму понад 60 мільярдів євро, країні доведеться прийняти важливі рішення щодо того, які території вона зможе утримати в умовах обмежених ресурсів. Про це повідомила заступниця речника Пентагону, Сабріна Сінгх, на брифінгу.

“Послухайте, якщо ми не отримаємо більше – якщо ми не отримаємо необхідне фінансування від Сенату – ми не зможемо надати ці критично важливі пакети, і Україні доведеться зробити вибір і прийняти рішення про те, які міста, які селища вони можуть утримувати з тим, що у них є і які партнери можуть продовжувати постачати їх”, – сказала вона.

Сінгх наголосила, що в разі відсутності необхідного фінансування Україна буде змушена вибирати. Які міста та села можна утримувати, враховуючи наявні ресурси. Вона зазначила, що Авдіївка була стратегічним виводом Збройних Сил України. Адже він був направлений на збереження артилерії та боєприпасів. Однак інші населені пункти також знаходяться під загрозою.

Нещодавно Сенат США в засіданні 8 лютого заблокував законопроект щодо виділення фінансування для підтримки України, Ізраїлю та Тайваню, а також забезпечення безпеки кордонів США. Республіканці висунули умови щодо безпеки кордону для затвердження допомоги Україні.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: