Україна звільнила понад 54% окупованої території в контрнаступі

На сьогодні триває контрнаступ Збройних Сил України. Наші захисники вже звільнили понад 54% території, яку росіяни окупували. Про це повідомив голова Об’єднаного комітету начальників штабів генерала армії Марк Міллі.

За його словами, Україна продовжує невпинно просуватися в звільненні своєї батьківщини від російської окупації.

Звільнені території вже становлять понад 54% від загальної окупованої росією площі, і наші війська досі мають стратегічну перевагу в боротьбі за свободу України.

Важливо також відзначити, що партнери України обіцяли продовжувати підтримувати країну в її боротьбі, доки це буде необхідно для захисту суверенності та незалежності.

“Це боротьба України, це їхня історія, їхня битва, Україна не просила жодну іншу країну битися за них. Усе, про що вони просять, це допомога з матеріалами та навчанням. Ми всі тут, щоб підтримати Україну, щоб вона могла залишатися вільною, незалежною і суверенною”, – підкреслив Міллі.

Зауважимо, що контрнаступ Збройних Сил України планується продовжити і взимку, незважаючи на складнощі, пов’язані з погодними умовами. Кирило Буданов, очільник ГУР, попередив, що боротьба у холоді та важких погодних умовах є складнішою, але залишається незмінною метою України.

Буданов також вказав, що контрнаступ проводиться на кількох напрямках, і хоча просування відбувається повільніше, ніж бажалося б, ситуація є складною. Велику роль у цьому грають щільна концентрація російських мін і значна кількість компактних ворожих дронів-камікадзе.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: