Україна залучила 8,1 млрд дол. США від МВФ на бюджетну підтримку

За час з початку повномасштабного російського вторгнення Міністерство фінансів України успішно залучило приблизно 8,1 мільярда доларів США у вигляді бюджетної підтримки від МВФ. Про це повідомляється в пресрелізі Міністерства фінансів.

“МВФ є надійним партнером України вже багато років. В критичних ситуаціях Фонд демонстрував лідерство в підтримці нашої держави. Від початку повномасштабної війни Мінфін залучив близько 8,1 млрд доларів США бюджетної підтримки від МВФ. 5,4 млрд доларів США із загальної суми надійшли в межах програми EFF, першої в історії програми співпраці для країни, яка вимушено перебуває у стані війни”, – зазначив міністр фінансів Сергій Марченко.

В Міністерстві також зауважують, що Україна успішно виконала 21 структурний маяк за програмою EFF. 14 з них відносяться до напрямку фіскальної політики та фінансового сектору. Були прийняті законодавчі ініціативи з метою поліпшення Бюджетного кодексу, зміцнення податкової політики, керування державним боргом, затверджено Національну стратегію доходів, розроблено заходи з мобілізації доходів державного бюджету та інші.

Наступний огляд програми заплановано на кінець червня 2024 року. До цього часу Україна повинна виконати ще два структурні маяки, що стосуються управління та протидії корупції, а також фіскального напряму.

Раніше повідомлялося, що делегація Міністерства фінансів розпочала робочий візит на Весняні збори МВФ та Світового банку у Вашингтоні.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: