Україна зайняла 44-е місце в рейтингу паспортів

За рік Україна обігнала Росію в рейтингу на чотири позиції.

У рейтингу паспортів, який складався на основі кількості країн, доступних власникам паспорта для відвідування без візи, Україна посіла 44-е місце. Рейтинг склала консалтингова компанія Henley&Partners, повідомляється на сайті компанії, пише Кореспондент.
 
Автори рейтингу проаналізували 200 країн і територій.
 
Зазначається, що протягом останніх п’яти років перше місце в рейтингу незмінно зберігається за паспортом Німеччини. Її громадяни можуть відвідувати без віз 177 країн.
 
Друге місце дісталося Сінгапуру зі 176 країнами. А третє місце розділили відразу вісім країн: Велика Британія, Данія, Італія, Норвегія, Фінляндія, Франція, Швеція і Японія. Громадяни кожної з цих країн можуть відвідувати 175 країн світу, не оформлюючи візу.
 
У першу десятку рейтингу потрапили близько трьох десятків країн, більшість з них – представники Євросоюзу. Виняток – згадані Сінгапур і Японія, а також Південна Корея, США, Канада, Австралія і Нова Зеландія.
 
Україна в рейтингу посідає перше місце серед колишніх союзних республік. Вона знаходиться на 44-му місці.
 
Росія посіла 48-е місце в Індексі, розділивши його з Республікою Молдовою і Чорногорією. Росіяни можуть відвідувати без візи 110 країн світу.
 
Останнє місце в рейтингу дісталося Афганістану, громадянам якого відкритий безвізовий доступ у 24 країни світу.

Цей допис уже прочитано 901 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: