Україна витратила на Євробачення 11 мільйонів гривень

Мережею шириться інформацію про те, що Національний відбір на Євробачення коштував майже 11 мільйонів гривень, які будуть сплачені із державного бюджету України.


Фото: Кошти, виділені на Національний відбір. Джерело: Prozorro

Така вартість пісенного конкурсу вже спричинила активне обговорення в мережі. Зокрема, на неї звернув увагу музичний продюсер Михайло Ясинський.

«Тобто, номер кожного учасника цього шоу обійшовся у 27 000 доларів… Причому, скоріш за все, більшість витрат на номери додатково несли самі учасники. Так принаймні було останні роки», — написав він.

Ясинський порахував, що за ці гроші можна було б створити 100 грантів для молоді по 100 тисяч гривень на створення аудіовізуальних продуктів із певними творчими та ідеологічними вимогами та характеристиками. «Ми б мали якнайменше 100 цікавих відео та пісень та менше срачів», — зауважив продюсер.

Інші користувачі підтримали позицію Ясинського щодо грантів нагадали про рівень фінансування академічної музики в Україні.

До слова, цього року Румунія відмовилася проводити Нацвідбір на Євробачення-2024, а разом з тим і вибирати представника своєї країни на конкурсі.

Рада директорів румунської телекомпанії TVR на засіданні провела голосування щодо того, чи буде Румунія виступати на Євробаченні. Більшість голосів виявилися проти.

Вся проблема в тому, що у країни зараз фінансові труднощі, через які вона не може дозволити собі брати участь в такому масштабному конкурсі.

“Рада директорів затвердила бюджет SRTv на 2024 рік, який не містить достатньо коштів, щоб гарантувати участь Румунії в часи, коли міжнародний конкурс диктує все більш високі стандарти”, – йдеться в заяві TVR.

 

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: