Україна в списку країн, де не вистачає продуктів

У список ООН увійшли країни, де від нестачі їжі страждає більше чверті населення, проте в Україні відраховувався відсоток від населення, яке проживає в зоні конфлікту.

Україну включили в список із 16 країн, які постраждали через конфлікти, де відзначаються проблеми з достатніми обсягами продовольства. Про це йдеться в доповіді Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН і Всесвітньої продовольчої програми, підготовленій для Ради Безпеки ООН, пише Кореспондент.

У документі наголошується, що 26% жителів окупованих територій Донбасу і 15% населення прилеглих до зони конфлікту підконтрольних Києву територій потерпають від дефіциту продовольства.
 
У список увійшли країни, де від нестачі їжі потерпає більше чверті населення, проте в Україні відраховувався відсоток від населення, що проживає в зоні конфлікту. Так, у документі, окрім України, відзначені Афганістан, Бурунді, Центральноафриканська Республіка, Демократична Республіка Конго, Гвінея-Бісау, Гаїті, Ірак, Ліван (про сирійських біженців), Ліберія, Малі, Сомалі, Південний Судан, Судан, Сирія, Ємен, а також район озера Чад.
 
В ООН зазначають, що дефіцит продовольства в порушених конфліктами країнах продовжує посилюватися.

Цей допис уже прочитано 1163 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: