Україна та Польща на зустрічі розглядають рішення для розблокування пунктів пропуску

У рамках спільної ініціативи Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України та представників польської влади відбудеться зустріч на кордоні для розблокування пунктів пропуску між країнами. Переговори заплановані на сьогодні, 13 листопада. У них візьмуть участь Міністерство інфраструктури Польщі, представники воєводств, директорат Єврокомісії з питань мобільності, посольство України в Польщі та перевізники. Про це повідомляє РБК-Україна.

На зустрічі буде представлений заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України – Сергій Деркач. Зазначимо, що за результатами попередніх перемовин між С. Деркачем та державним секретарем Міністерства інфраструктури Польщі Рафалом Вебером, Україна вже змогла вирішити два важливих питання.

Одним із вирішених аспектів є функціонування смуг для порожнього транспорту безпосередньо в пункті пропуску “Ягодин – Дорогуськ”. Також було досягнуто домовленості про оновлення функціоналу системи “єЧерга”, що надає можливість замінювати водія для порожніх вантажівок.

Окрім цього, Україна пропонує запустити порожній транспорт через пункт пропуску “Угринів – Долгобичув”, де існує відповідна смуга. Це дозволить зменшити час очікування порожніх вантажівок на кордоні. Очікується, що польська сторона розгляне цю ініціативу та прийме відповідне рішення.

Україна та Польща продовжують спільні зусилля для вирішення проблем і поліпшення обміну товарів та послуг через кордонні пункти пропуску. Результати зустрічі стануть ключовим етапом в подальших відносинах між двома країнами.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: