Україна та Японія підписали 56 документів про співпрацю на конференції в Токіо

Україна та Японія уклали 56 документів про співпрацю під час Конференції з економічного розвитку та відбудови в Токіо. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у Телеграмі. Серед укладених документів – міжурядові угоди, меморандуми та домовленості між бізнесами та представниками місцевої влади.

Однією з ключових угод є міжурядова конвенція про уникнення подвійного оподаткування. Вона важлива для японського бізнесу, який планує нові проєкти в Україні. Також були укладені домовленості про підтримку відбудови України з такими впливовими японськими організаціями, як JICA, JETRO, NEXI та Японський банк міжнародного співробітництва.

Прем’єр-міністр підкреслив важливість підписання меморандуму про співробітництво у сфері освіти та технологій. Він зазначив, що Японія є лідером у цих галузях, і важливо побудувати справжнє партнерство.

Угоди також охопили сфери енергетики, телекомунікацій, інфраструктурного будівництва та екології. Зазначено, що Нафтогаз та Японія домовилися про спільний проєкт у сфері вітроенергетики, а оператор газотранспортної системи України підписав Меморандум щодо підготовки до модернізації газокомпресорних станцій.

Прем’єр-міністр закликав Японію стати одним із лідерів українського відновлення та інвестицій в економіку. Раніше він вже запрошував японський бізнес стати частиною українського економічного дива.

Важливо відзначити, що Японія вже виявила лідерство у фінансовій підтримці України, а тепер очікується, що стане ключовим учасником у відновленні та розвитку української економіки.

Нагадаємо, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на чолі урядової делегації розпочав візит у Токіо.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: