Україна повинна вступити в НАТО, – Борис Джонсон

Борис Джонсон закликає прийняти Україну в НАТО і надати все необхідне озброння.

Колишній прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон написав статтю для Daily Mail, в якій він просить західні країни прийняти Україну в НАТО і активізувати зусилля з надання українцям необхідного озброєння. Про це інформують Економічні Новини із посиланням на The Guardian.

«Українцям потрібні сотні танків і вони повинні отримувати їх від американців, німців, поляків та багатьох інших», – пише Борис Джонсон. «Де зараз західному світу потрібно розмістити ці танки? Охорона Північного Рейну-Вестфалії? Захищати Теннессі? Ходити селами Вілтширу? Тож дозвольте ще раз поставити запитання: які можливі підстави для затримки? Чому ми не надаємо українцям всю необхідну допомогу зараз, коли вони цього потребують?», – зазначає колишній прем’єр-міністр.

Джонсон також висловив рішучу підтримку вступу України в НАТО. «Який результат нашої десятирічної неспроможності виконати свою обіцянку і допустити українців під притулок оборонної парасольки НАТО?» – пише він.

 

 

Колишній прем’єр-міністр також спростував побоювання щодо того, що війна в Україні може перерости у війну між НАТО і Росією. Він зазначає: «Не говоріть зі мною про «ескалацію» або про ризик того, що ми якимось чином спровокуємо Путіна, збільшивши нашу підтримку, на новий жах». «З кожним днем невинних жертв стає все більш, гине все більше відважних українських воїнів», – пише Борис Джонсон.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: