Україна повернула тіла 94 загиблих військових

Сьогодні, 20 листопада, Україні вдалося повернути тіла ще 94 загиблих захисників. Про це йдеться у Telegram Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.

“Сьогодні вдалося повернути на підконтрольну територію тіла (останки) 94 оборонців України”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що у заході брали участь Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими, СБУ, МВС, ЗСУ, управління ДСНС у Сумській області, прикордонники та представники Міжнародного комітету Червоного Хреста.

Також повідомляється, що відповідно до норм Міжнародного гуманітарного права тіла загиблих комбатантів передано протилежній стороні внаслідок збройної агресії проти України.

“ЗСУ забезпечать перевезення репатрійованих тіл та останків до визначених державних спеціалізованих установ для передачі представникам правоохоронних органів та судово-медичним експертам для встановлення осіб загиблих”, – додають у штабі.

Важливо відзначити, що обмін тілами військових між Росією та Україною відбувається регулярно. Останній такий обмін відбувся 27 жовтня, коли Україна повернула тіла 50 загиблих бійців.

Керівник Координаційного штабу, Юрій Таранюк, раніше повідомляв, що Росія передає Україні тіла бійців, яких офіційно визнавали полоненими. Проте не було жодних повідомлень про погіршення їхнього здоров’я чи тяжкого стану. Це викликає сумніви щодо якості роботи та наявності медичної комісії в Росії.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: