Україна отримала 146 нових звернень для евакуації з Сектору Газа

Україна продовжує активні зусилля щодо евакуації своїх громадян із Сектору Гази. За останні дні надійшло 146 нових звернень від громадян, які висловили бажання покинути зону конфлікту. Зазначається, що загалом на території анклаву може перебувати близько 500 українців.

Про це повідомляє посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук в ефірі телемарафону.

“Ми отримали 329 дозволів на наших громадян від ізраїльтян та єгиптян. Нам вдалося вивезти 259 осіб, із них 172 – вже знаходяться в Україні. Решта вирішили залишитися в Єгипті чи поїхати до Європи самотужки”, – зазначив він.

Зазначається, що деякі громадяни, які мали дозвіл на виїзд, вирішили залишитися з різних причин. Зараз головною задачею є отримання нового дозволу та швидка евакуація залишених осіб на територію Єгипту.

Посол наголосив, що серед охочих евакуюватися переважають жінки та діти. Із 146 осіб, які подали нові звернення, 54 – це громадяни, які раніше не подавалися на евакуацію. Серед охочих евакуюватися більше 110 – жінок та дітей.

“На погодження документи ми вже подали. Ситуація під контролем у президента безпосередньо й у міністра закордонних справ. І я впевнений, що до кінця тижня зможемо вивести суттєву частину з цих людей, які залишилися та висловили бажання бути евакуйованими”, – продовжив Корнійчук.

Кількість українців, які ще перебувають в Секторі Гази, може сягати півтисячі осіб.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: