Україна отримала 118 млн дол. США від Японії

В рамках проєктів СБ “Зміцнення системи охорони здоров’я та збереження життя” та “Ремонт житла для відновлення прав і можливостей людей”, Україна отримала від уряду Японії – 118 млн доларів США на безповоротній основі. Ці кошти стануть країні у пригоді у складний період війни та відбудови. Вони дозволять розширити спектр медичних послуг та забезпечити необхідний ремонт житла. Про це повідомляє пресслужба Мінфіну.

70 млн доларів США будуть спрямовані до бюджету в рамках реалізації проєкту HEAL Ukraine, спільно зі Світовим банком. Цей проєкт спрямований на відновлення та покращення доступу до основних медичних послуг. А також забезпечення фінансового захисту в надзвичайних ситуаціях.

У свою чергу, 48,2 млн доларів США з проєкту HOPE також будуть використані для відшкодування витрат державного бюджету на компенсаційні виплати власникам осель на ремонт житла.

Для ефективного контролю за використанням цих коштів і оцінки результатів проєкту, Світовий банк визначив п’ять показників результативності. Вони мають оцінити досягнення цілей проєкту. Після моніторингу, Світовий банк підтвердив виконання цих показників, що дозволяє спрямувати 70 мільйонів доларів США у загальний фонд державного бюджету України.

Ці нові надходження доповнюють раніше отримані фінансові засоби в рамках інших проєктів. Таких як “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей”, “Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні”, що свідчить про важливість та довіру до програм в сфері охорони здоров’я України.

У березні 2024 року загальний фонд Державного бюджету України поповнився надзвичайною сумою зовнішнього фінансування – близько 9 млрд доларів США.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: