Home » Новини України » Українці можуть почати масово покидати Польщу.

Українці можуть почати масово покидати Польщу.

Новий німецький міграційний закон відкриває ринок праці для фахівців з інших країн. Зокрема, з України.

Українці можуть почати масово покидати Польщу.

Минулої середи Федеральний уряд Німеччини схвалив законопроект, який полегшить імміграцію іноземних кваліфікованих робітників із країн, що не входять в ЄС. Якщо Бундестаг остаточно проголосує за цей законопроект, то  він набуде чинності 1 січня 2020 року.
Відтак до мільйона українців, які працюють зараз у Польщі, можуть переїхати до Німеччини. Про це заявив представник польської бізнес-асоціації “ZPP” Якуб Бінковський, пише портал “24” з посиланням на  видання “Welt”. 

“Згідно з нашим помірним сценарієм, який ми вважаємо реалістичним, 500 тис. українців залишать польський ринок праці. Згідно з нашим негативним сценарієм, – це буде вдвічі більше, – повідомив Якуб Бінковський.

Від’їзд українських заробітчан до Німеччини найбільше відобразиться на економіці Польщі. За оцінками фахівців, у Польщі проживає майже 2 мільйони українців, більшість з яких є трудовими мігрантами.

Фото: Польське Радіо

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм!

Цей допис уже прочитано 2679 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress balloons powered by nksnow
%d блогерам подобається це: