Home » Новини Львова » Українським селянам платять по 1000 гривень за те, щоб вони голосували за Порошенка

Українським селянам платять по 1000 гривень за те, щоб вони голосували за Порошенка

Таку приголомшуючу інформацію повідомив на своїй сторінці у Facebook журналіст Олександр Дубінський.

Він повідомляє, що в селах і невеликих містечках, місцеві чиновники організували “соціологічний проект”, учасникам якого платять по 1000 гривень. Але щоб отримати гроші, людей змушують підписати “анкету однодумця” і “особисте зобов’язання”. За словами Дубінського, ці “документи” “багатьма сприймаються як зобов’язання голосувати за Порошенка.

Пізніше журналіст більш докладно описав цю схему.

 “Адміністрація зібрала 1000 чоловік, закріпили за 14 будинків за ними, видали журнали і ручки. Треба обійти ці будинки і переписати всіх, хто там прописаний. Записати паспортні дані, ІПН, і обережно запитати:” За кого вони збираються голосувати? “І переконати голосувати за Порошенка “, – описує журналіст.

Він додає, що кожній людині в руки дається агітматеріал. Потім людина повинна розписатися в тому, що він це отримав і типу погодився. За ці 14 будинків вони пообіцяли заплатити по 1000 грн кожному. Є люди, які взяли собі по 140 будинків і ходять вже два тижні. Тому, що в селі немає зарплат і кожен хоче заробити. Такі ходоки пішли зараз по всіх селах … “, – підкреслює Дубинський.

Варто зазначити, що користувачі під дописом журналістом згадують недавню заяву Порошенка, яка здається їм доволі цинічною. Адже глава держави Петро Порошенко написав на своїй сторінці у Facebook, що кандидати на пост Президента України та їхні політичні сили повинні не допустити зовнішнього втручання у передвиборчий процес.

За його словами, висока якість виборчого процесу — візитна картка нової України.

“Переконаний, що міжнародне спостереження за виборчими перегонами є нашою додатковою гарантією чистоти демократичних процедур та змагальності виборчого процесу, а також стримуючим чинником проти зовнішнього втручання”,
— зазначив президент.

Інформує “Корупція Інфо”

Фото: “Корупція Інфо”

Українським селянам платять по 1000 гривень за те, щоб вони голосували за Порошенка

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм – https://t.me/lembergnews

Цей допис уже прочитано 81 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: