Home » Кримінал » Українка стала жертвою віртуального кохання: Жінці загрожує смерть через наркотики

Українка стала жертвою віртуального кохання: Жінці загрожує смерть через наркотики

Смертельна кара загрожує українці, яку затримали в Гонконгу за контрабанду наркотиків. Їх знайшли в сумці, яку їй передали для коханого.

Як стверджують її друзі, у Китай Алла Олійник прямувала до нареченого, громадянина Таїланду, з яким познайомилася в соцмережах, йдеться в сюжеті ТСН.

Тричі іноземець оплачував їй подорожі до східних країн. Як розповідала жінка, в транзитних аеропортах невідомі щоразу передавали для нього якісь сумки, але в готелі, замість коханого, їх забирали інші люди. 

Коли Алла вже хотіла розірвати дивні стосунки, він покликав заміж і запросив до Гонконгу. Жінка звільнилася з роботи та сіла на літак, в Ефіопії забрала черговий рюкзак для коханого. Саме в ньому в аеропорту Гонконга нібито знайшли кокаїн. 

Тепер Аллі загрожує довічне ув’язнення.

“Цей рюкзак вона вже повністю переглядала. Все звідти діставала. І, скажімо так, ніяких підозр у неї нічого не викликало. Окрім того, що він сам по собі був важкий. Я так розумію, що скоріш за все, воно було десь всередині, як приховані кишені”, – розповіла  подруга затриманої Аліна Зінченко. 

Цей допис уже прочитано 108 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: