Home » Новини України » Україна заборонить в’їзд російським чоловікам віком від 16 до 60 років.

Україна заборонить в’їзд російським чоловікам віком від 16 до 60 років.

Що стосується громадян України – ніяких обмежень не існує.

Україна заборонить в'їзд російським чоловікам віком від 16 до 60 років.

Україна на час воєнного стану не пропускатиме на свою територію росіян чоловічої статі віком від 16-ти до 60 років за незначним винятком. Винятком буде здійснення гуманітарної місії, як то прибуття на похорон, пролунало на нараді щодо посилення обороноздатності України за участю президента, – пише “Українська правда”.

Голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал повідомив, що його відомство переведено в 1-й рівень боєготовності, кордон охороняється за посиленим варіантом, наряди на кордоні з Росією й анексованим Кримом посилено.

“Обмежено в’їзд іноземців – перш за все, громадян Російської Федерації. Здійснюється непропуск громадян Російської Федерації віком від 16-ти до 60 років, осіб чоловічої статі” ,– заявив голова Прикордонної служби.

“Що стосується громадян України – ніяких обмежень не існує”, – уточнив Петро Цигикал.

“У разі виникнення обстановки гуманітарного характеру пропуск громадян Російської Федерації, які їдуть, наприклад, на похорони чи з якоюсь іншою гуманітарною метою, ми пропускаємо, – додав голова Прикордонної служби.  

“Тобто ще раз :чоловіча стать, 16-60 (років), застосовується обмеження, крім гуманітарних випадків, які будуть чітко виписані в інструкції”, – наголосив Петро Порошенко.  

“І я би посилив вимоги щодо реєстрації в областях, у яких введено воєнний стан, для громадян Російської Федерації. Пропозицію прошу внести мені протягом 24 годин, на затвердження”, – заявив президент.

Цей допис уже прочитано 213 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: