Home » Новини України » Україна просить у МВФ кредит у $ 5 млрд. Через минулих виборів

Україна просить у МВФ кредит у $ 5 млрд. Через минулих виборів

Україна почала переговори з Міжнародним валютним фондом в надання нової позики в розмірі 5 мільярдів доларів, що має на увазі нове зростання держборгу.

Як стало відомо з повідомлення МА Bloomberg, який послався на власні джерела. Зазначений займ, перш за все, замінить короткострокову програму, Підготовлену для України на поточний рік з проведенням президентських і парламентських виборів. Повідомляється, що нова програма буде розрахована на три роки.

Як відомо, Місія МВФ прибула до Києва в вересні для обговорення параметрів нової програми. Остання, швидше за все, буде включати умови фонду, пов’язані з боротьбою з корупцією, скороченням дефіциту бюджету і лібералізації ринку сільськогосподарських земель, відзначили джерела.

У свою чергу, український уряд заявило, що сподівається досягнення угоди з МВФ в поточному місяці і початок нового етапу співпраці в рамках нової програми вже в кінці цього року. Раніше повідомлялося, що державний борг України перед різними міжнародними організаціями становить за різними даними від 85 до 91 мільярдів доларів, – пише StroU.net

 

Цей допис уже прочитано 131 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: