Home » Новини Львова » Україна починає евакуацію українців з Єгипту: п’ять літаків відправлені на Бориспіль, один – на Львів

Україна починає евакуацію українців з Єгипту: п’ять літаків відправлені на Бориспіль, один – на Львів

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив про початок евакуації громадян України, які застрягли в різних країнах через введення обмежувальних світ для нерозповсюдження коронавіруса.
Про це він написав у Фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

“Коротко про ранок закордонних справ. Шрі-Ланка – 105 громадян України застрягли. Але їх буде явно більше. Дізнаємося про нових наших співвітчизників там. Займаємося ними. Посольство доповідає мені про вжиті заходи”, – повідомив Кулеба.

Він також повідомив, що SkyUp Airlines почав вивозити українців з Єгипту.

“Вранці вже п’ять літаків відправлені на Бориспіль, один – на Львів. Консул допомагає. Спільно з Владиславом Кріклієм працюємо з туроператорами і авіакомпаніями, щоб допомогти нашим громадянам”, – зазначив Кулеба.

Щодо евакуації українців з Польщі – для цього було прийнято рішення виділити автобуси.

“Польща – вирішили з главами Львівської (Максим Козицький) і Волинській (Юрій Погуляйко) обласних держадміністрацій питання виділення додаткових автобусів. Завдяки домовленостям наших прикордонників з польськими (спасибі Сергію Дайнеко і його колегам), наші автобуси заїжджають до Польщі, збирають наших людей і перевозять їх на територію України. Консули допомагають, в окремих випадках працюють прямо на кордоні “, – повідомив глава.

 

Україна починає евакуацію українців з Єгипту: п'ять літаків відправлені на Бориспіль, один - на Львів

Цей допис уже прочитано 59 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: