Home » Новини України » У Зеленського розповіли про плани для одержувачів субсидій

У Зеленського розповіли про плани для одержувачів субсидій

Представник президента Володимира Зеленського в Кабінеті міністрів Андрій Герус заявив про плани Офісу президента розширити число одержувачів субсидій.

Про це він заявив в інтерв’ю РБК-Україна. 

Планується збільшити кількість пенсіонерів, які отримуватимуть субсидії.

«Але що ми точно можемо робити, і це не залежить від ціни газу – це субсидії. Деякі домогосподарства, які повинні були б користуватися субсидіями, тому що вони бідні, втратили на них право. Ми аналізуємо, як можна змінити критерії для того, щоб люди , які дійсно потребують допомоги, змогли отримувати субсидії. За моїми оцінками, мова десь про додатковий один мільйон сімей, яким також може надаватися адресна допомога. Серед цього мільйона, думаю, у значній мірі будуть пенсіонери, яким більше 70 років, тому що це незахищена категорія», – розповів представник Зеленського в Кабміні РБК-Україна.

Нагадаємо, Пенсійний фонд України 25 липня завершив фінансування пенсій за липень і житлових субсидій за червень 2019 року. Так, на пенсії за липень направлено 35 млрд гривень, на житлові субсидії за червень – 182,4 млн гривень. З березня 2019 року субсидії почали виплачувати грошима.

Пенсіонери отримують гроші для оплати комунальних платежів за лютий разом із пенсією. Пенсіонери серед субсидіантів складають близько 75%. Усі інші громадяни можуть отримати субсидії в Ощадбанку.

Цей допис уже прочитано 110 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: