Home » Новини України » У Зеленського назвали дату першого засідання нової Ради

У Зеленського назвали дату першого засідання нової Ради

На першому засіданні парламенту будуть озвучені нові призначення в Кабміні.

Представник президента в Кабінеті міністрів Андрій Герус заявив, що перше засідання Верховної ради нового скликання відбудеться 3 вересня 2019 року. Про це він сказав у ході брифінгу, передає РБК-Україна.

Зокрема, за словами Геруса, деякі з нових призначень у Кабінеті міністрів будуть озвучені на першому засіданні парламенту, яке найімовірніше відбудеться уже 3 вересня.

Нагадаємо, раніше Герус повідомляв, що новий склад Кабінету міністрів буде сформований у перші дні роботи парламенту.

Представник президента Володимира Зеленського в Кабміні заявляв, що перше засідання нової Ради буде на початку вересня. Раніше, в Офісі президента розраховують, що Верховна рада дев’ятого скликання почне працювати вже на початку вересня.

Додамо також, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман розповів, коли його уряд складе повноваження. За словами Гройсмана, його Кабмін виконуватиме обов’язки до формування нового уряду.

«Наш уряд, я як прем’єр-міністр, ми складемо свої повноваження перед новообраною Верховною Радою України на першому засіданні. Далі ми будемо виконувати обов’язки до формування нового уряду. Я сподіваюся, що це відбудеться досить швидко, і хотів би, щоб засідання першого парламенту теж відбулося досить швидко», – відзначав глава Кабінету міністрів.

Цей допис уже прочитано 61 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: