Home » здоров'я » У Вінницькій лікарні від кору померла восьмимісячна дитина

У Вінницькій лікарні від кору померла восьмимісячна дитина

У понеділок, 14 січня, у Вінницькій дитячій обласній інфекційній лікарні від кору померла 8-місячна дитина, повідомила обласний дитячий інфекціоніст Ірина Незгода.

«За 35 років такого кору ми не бачили. В нас зараз епідемія, яка пішла з Європейських країн на західну Україну, а потім, як це зазвичай відбувається, прийшла до нас. Ця хвороба має циклічність, і, враховуючи, що останні кілька років не було в достатній кількості вакцин, або вакцини викликали сумніви в батьків (тож дітей вони не вакцинували), загальний імунітет населення впав на катастрофічний низький рівень», – наголосила обласний дитячий інфекціоніст, яку процитувало місцеве видання «20 хвилин». Про це інформує “Zaxid.net”.

Вона зазначила, що за два тижні 2019 року на кір захворіли 524 людини, з них 288 дітей. А у 2018 році зареєстрували понад 3,3 тис. випадків кору.

Ірина Незгода повідомила, що 70% із людей, які захворіли на кір, не мали відповідного щеплення.

Вона нагадала, що, згідно з національним календарем щеплень, перша вакцинація від кору проводиться, коли дитині виповнюється 12 місяців, а потім – ревакцинація у 6 років.

Вона також наголосила, що основними ускладненнями кору зараз є пневмонія, гепатит та енцефаліт.

Як відомо, через епідемію кору в Луцьку та Одесі, а також у Чернігові, оголосили карантин у школах.

Крім того, у Львівській області медики планують провести масштабну вакцинацію школярів від кору, за час якої провакцинують 20 тис. учнів.

Фото: Радіо Свобода

У Вінницькій лікарні від кору померла восьмимісячна дитина

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм – https://t.me/lembergnews

Цей допис уже прочитано 79 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: