Home » Новини Львова » У трамваях №6 та №3 пасажири зможуть самі відкривати двері (ВІДЕО)

У трамваях №6 та №3 пасажири зможуть самі відкривати двері (ВІДЕО)

У трамваях 3-го та 6-го маршрутів пасажири зможуть відкривати двері ззовні та зсередини. Про це повідомляє “Львівелектротранс”.

“На 3 та 6 маршруті при температурі нижче 0 градусів двері ззовні та зсередини пасажири матимуть можливість відкривати самостійно з метою зберігання тепла у салоні”, – йдеться у повідомленні.

Пасажирів закликають користуватися кнопкою відкривання дверей, аби зберегти тепло у салоні.

Для того, щоб відчинити двері, пасажиру необхідно дочекатися зупинки трамвая, підійти до дверей, дочекатись, коли кнопка активується, й натиснути на неї. У разі, якщо пасажир хоче вийти, йому необхідно підійти до дверей і також дочекатись, коли кнопка відчинення дверей засвітиться, опісля — натиснути на неї. Після цього двері відчиняться та пасажир зможе вийти на потрібній зупинці.

“Це дуже зручно і правильно, коли пасажири мають змогу самостійно відчинити/зачинити двері в межах зупинок при вході та виході з салону. “Берлінські” вагони, які ми придбали минулоріч, дозволяють львів’янам регулювати відкриття дверей самостійно, зберігаючи при цьому тепло всередині трамвая”, — коментує начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю Іван Бондар.

Цей допис уже прочитано 89 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: