Home » Новини України » У телеведучої ТСН виявили онкологію

У телеведучої ТСН виявили онкологію

Телеведуча “ТСН” заявила на своїй сторінці у фейсбуці, що боротьба почалася, і вона вже почала боротися.

Алла Мазур, яка є автором і ведучою інформаційно-аналітичної програми “ТСН. Тиждень”, розповідає українців мусять змінити ставлення до онкохвороб у суспільстві. Навчитися говорити про них – відкрито і спокійно. І з рівня трагедії – переводити на рівень проблеми. Яку – можна вирішити. Бо це, звісно, не нежить. Але давно не вирок. Медицина навчилася справлятися з цим – в багатьох випадках. Головне – виявити вчасно.

Алла розповіла, що в певний час піймала себе на бажанні закритися в собі і спершу так робила, але вирішила, що не можно боятися та розповіла про хворобу.

“Тому – вирішила розказати вам. У мене виявили злоякісну пухлину. Вони, виявляється, є безсимптомні. І я – починаю боротися. Вдячна собі, що таки знайшла час для огляду. Вдячна українським лікарям, які вчасно відправили на біопсію: виконавши міжнародний протокол. Вдячна за допомогу моїй родині, моїм друзям, моїм колегам з ТСН, готовим підставити плече у важку хвилину. Сподіваюсь на делікатність колег з інших видань”, – пише Мазур.

Журналістка додає, розповідає це тому, щоб надихнути кожну українську жінку – особливо після 45-ти – проходити профілактичний огляд хоча б раз в рік. І зробити це – невідкладно.

“Ставитись до себе уважно. Знаходити час – і перевірятись. Бажано – кількома способами. І навіть в кількох установах. Тоді шанси на здорове життя значно зростають. Це всі подробиці, які вважаю доречним повідомити зараз. Боротьба почалася, і я вже відчула: шлях не буде легким. Але я планую працювати далі, не випадати з життя”, – зазначає Алла Мазур.

Цей допис уже прочитано 142 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: