Home » Новини Львова » У святкові вихідні залізничний вокзал у Львові обслужив майже 50 тисяч пасажирів

У святкові вихідні залізничний вокзал у Львові обслужив майже 50 тисяч пасажирів

Справжнім пасажирським хабом у святковий період став вокзал станції Львів — упродовж 25 квітня – 1 травня 2019 року його послугами скористалося майже 50 тис. пасажирів. З них 23 тис. 248 осіб — пасажириякі подорожували в далекому сполученні, ще понад 26 тис. 300 осіб придбали квитки на приміські поїзди.

повідомили на сайті “Укрзалізниці”.

Західний регіон України вже традиційно є одним із найпопулярніших напрямків подорожей залізницею впродовж святкових періодів. От і цього разу на Великдень і травневі свята значну кількість додаткових поїздів та рейсів Укрзалізниця призначила в західному напрямку.

Високим попитом святкової пори користувалися й кімнати відпочинку залізничного вокзалу, у яких упродовж зазначеного періоду проживало понад 200 гостей міста Лева. Із підвищеним попитом на залізничні подорожі у святковий період добре впорався і персонал вокзалу на станції Підзамче, що розташована в межах Львова. Саме тут з 31 березня цього року Укрзалізниця запровадила додаткову зупинку низки пасажирських поїздів, щоб мінімізувати тимчасові незручності, зумовлені проведенням капітальних робіт із реконструкції площі Двірцевої перед головним вокзалом Львова. Крім того, для належного обслуговування пасажирів на станції Підзамче ввели посаду чергового по вокзалу. Загалом упродовж 25 квітня – 1 травня послугами вокзалу на станції Підзамче скористалося понад 600 пасажирів, що планували подорожі в далекому сполученні. Майже 4,5 тис. осіб у цей період придбали квитки на поїздки приміськими поїздами.

Цей допис уже прочитано 52 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: