У СТРИЮ СУДИТИМУТЬ ЗЛОВМИСНИКА, ПРИЧЕТНОГО ДО ВЧИНЕННЯ СЕРІЇ КВАРТИРНИХ КРАДІЖОК

Затриманому пред’явлено підозру у вчинення тринадцяти крадіжок.

Працівники Стрийського відділу поліції встановили, що до крадіжок з десяти помешкань городян та з майстерні місцевого комунального підприємства, скоєних протягом липня-вересня, причетний  раніше неодноразово судимий 23-річний місцевий мешканець. Загальна сума збитків,  завданих потерпілим,  становить понад 62 000 гривень.

«Зазвичай  зловмисник   проникав до приміщень  через вікна… Чоловік лише у лютому цього року звільнився з місць позбавлення волі. Перебуваючи під адміністративним наглядом, він залишив місце проживання, не повідомивши про це дільничного офіцера поліції. Зараз за рішенням суду перебуває під вартою», –  розповів начальник Стрийського відділу поліції полковник поліції Іван Малиш.

Досудове розслідування завершено. Обвинувальний акт за ч.3 ст. 185 (крадіжка), ч.3 ст.357 (викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження), ст. 395 (порушення правил адміністративного нагляду) Кримінального кодексу України  скерований на розгляд суду.

За вчинене йому зловмисникові загрожує до шести років позбавлення волі.

Джерело: Головне управління Національної поліції у Львівській області

Фото: Львівський портал

Цей допис уже прочитано 887 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: