Home » Новини Львова » У столиці розпочався масштабний протест власників авто на європейських номерах

У столиці розпочався масштабний протест власників авто на європейських номерах

Учасники ГОАвто Євро Сила” вимагають від Кабінету Міністрів розглянути питання зниження ціни на розмитнення авто.

Сьогодні на Європейській площі та на вулиці Грушевського пікетувальники зі всієї України  заблокували рух транспорту. Кількість “євробляхарів, які приїхали на акцію протесту, сягнула до 20 тисяч осіб, і щогодини збільшується, – повідомили журналістам “Lemberg News Info” учасники львівського осередку організації “Авто Євро Сила”, які поїхали на акцію. Активісти зібралися саме сьогодні, адже це останній сесійний тиждень роботи Верховної Ради перед канікулами!

У столиці розпочався масштабний протест власників авто на європейських номерах У столиці розпочався масштабний протест власників авто на європейських номерах У столиці розпочався масштабний протест власників авто на європейських номерах У столиці розпочався масштабний протест власників авто на європейських номерах

“Постанова Кабміну #479 від 20.06.2018 р., яку використовують, як підставу для вилучення авто, повинна бути скасована, і до кінця року питання з доступним розмитненням (в тому розумінні, як цього вимагають люди, а не як підходить олігархам), повинно бути вирішене!”, – йдеться у повідомленні, яке учасники організації у Львові розмістили у соціальних мережах.

Більше інформації – на сторінці організації у Facebook.

Фото: АЄС Львів

Цей допис уже прочитано 430 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: