У США тривають протести через смерть афроамериканця від рук поліцейських

Вже декілька днів поспіль в Міннеаполісі тривають протести місцевих жителів. Причиною цьому стало жорстоке вбивство білими копами афроамериканця Джорджа Флойда.

Продавець магазину викликав на Флойда копів за те, начебто він розрахувався фальшивою 20-доларовою купюрою. На місці полісмени затримали чоловіка. Він не чинив жодного супротиву. Однак після того, коли на чоловіка натягли наручники і поклали його на землю, один з копів притиснув ногу до шиї Флойда, той почав задихатись.

За лічені хвилини Джордж Флойд помер і навіть після цього коп не зняв ногу з його шиї. Смерть чоловіка зняли на камеру люди, які стояли поруч. Вони намагались зупинити поліцейських, однак ті перекрили дорогу і не дали підступитись. Більше того, в Сполучених штатах поліцейські – недоторкані. В будь-який момент вони могли заарештувати або застосувати силу до інших людей, які намагались захистити помираючого чоловіка.  


Подія запустила серію протестів у Міннеаполісі. В місті почався справжній хаос – бунти, пограбування та пожежі.


Люди вигукують останні слова Джорджа Флойда «I can`t breathе!» – «Я не можу дихати!»

Згодом підпалили і поліцейський відділок, копів звідти евакуювали.
У США тривають протести через смерть афроамериканця від рук поліцейських
Місцева влада ввела в місті режим надзвичайної ситуації на три дні. Для подавлення протесту в місто введені війська Національної гвардії.

Тим часом поліція охороняє будинок копа, який вбив чоловіка. Його і ще трьох поліцейських, які були причетними до затримання Флойда, звільнили. Але жодних звинувачень їм не висунули. Справу розслідує ФБР.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

 

Цей допис уже прочитано 1127 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: