У справі вбивства Ірина Ноздровської немає жодного свідка?

До поліції не звернувся жоден свідок останньої поїздки Ірини Ноздровської.

Про це повідомляє BBC-Україна.

У поліції кажуть, що продовжують шукати свідків останніх годин життя вбитої юристки Ірини Ноздровської, однак поки що ніхто не виявив бажання дати свідчення правоохоронцям. Вони продовжують встановлювати обставини поїздки жінки з роботи додому, під час якої вона зникла.

“Незважаючи на наші заклики та прохання надати будь-яку інформацію, яка б допомогла встановити свідків, з’ясувати обставини вбивства Ірини Ноздровської та знайти особу, яка скоїла цей злочин, ніхто не звернувся на гарячі лінії Департаменту карного розшуку Нацполіції”, – написав у Facebook начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін.

“Навпаки, жоден із можливих свідків поки що не забажав повідомити про себе до поліції, але все ж таки ми продовжуємо оперативно-розшукові заходи, зокрема й по встановленню попутників загиблої, які могли разом з нею їхати до Демідова”, – додав він.

Раніше у неділю у МВС відбувалася нарада про хід розслідуванння.

“Станом на сьогодні ми вже повністю відтворили маршрут Ірини від місця її роботи в Києві до станції метро «Героїв Дніпра» та частково до села Демидів, де мешкала потерпіла”, – розповів на ній В’ячеслав Аброськін.

За його словами, слідство вже має певні результати, однак про них поки не розповідатимуть, поки повністю не завершать слідчі дії. Загалом до розслідування залучено три сотні поліцейських. В’ячеслав Аброськін вкотре закликав можливих свідків звертатися на гарячі лінії поліції.

Паралельне розслідування проводять юристи та друзі Ірини Ноздровської.

Жінка зникла 28 грудня 2017 року по дорозі з Києва додому – села Демидів Вишгородського району. 1 січня її тіло виявили у річці в цьому ж селі.

Наразі триває комплексна експертиза щодо причин смерті Ірини Ноздровської, утім вже відомо, що вона померла від багатьох колото-різаних ран.

Офіційних даних судово-медичної експертизи ще немає.

Як повідомили друзі Ірини Ноздровської у соцмережах, слідчі призначили комплексну експертизу й скільки вона триватиме невідомо. Через це відкладається поховання жінки.

Цей допис уже прочитано 992 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: