Home » Новини Львова » У штабі Зеленського заявили, що “дебати” Порошенка на НСК були агітаційним мітингом

У штабі Зеленського заявили, що “дебати” Порошенка на НСК були агітаційним мітингом

Натомість кандидат у президенти України Володимир Зеленський чекає на передвиборних дебатах чинного президента 19 квітня на НСК “Олімпійський”. Про це повідомляє Интерфакс-Украина.

Спікер штабу В. Зеленського Дмитро Разумков зазначив, що в неділю під стадіоном проходив агітаційний мітинг П.Порошенко.

“Було озвучено, що ми чекаємо Петра Олексійовича (Порошенка – ІФ) 19 квітня о 19:00 на” Олімпійському “. Будемо сподіватися, що у нього все-таки знайдеться можливість туди прийти. Якщо ні, то нам здається, що просто Петро Олексійович хоче реально піти від цих дебатів. Те, що там сьогодні немає Зеленського, було відомо заздалегідь. І це було чомусь бажання Порошенка туди сьогодні прийти. Він виконав те, що він хотів. Але дебати сьогодні не повинні були проходити “, – сказав він в коментарі агентству “Інтерфакс-Україна”

Д.Разумков вказав, що мова йшла про те, щоб проводити дебати саме на стадіоні, щоб громадяни України могли не тільки дивитися і слухати дебати по телевізору, але і бути присутніми на них.

“Сьогодні ж пройшов агітаційний мітинг Петра Олексійовича під стадіоном. Ми не беремо участі в агітаційних мітингах поки ще чинного гаранта Конституції”, – підкреслив він.

Спікер штабу також зазначив, що закон не передбачає проведення дебатів в будівлі або в кімнаті на Громадському телебаченні, як написано в постанові ЦВК України.

Фото: Гордон

У штабі Зеленського заявили, що "дебати" Порошенка на НСК були агітаційним мітингом

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм – 

У штабі Зеленського заявили, що "дебати" Порошенка на НСК були агітаційним мітингом

Цей допис уже прочитано 52 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: